01
NASZE OBOZY
Dlaczego warto z nami wyjechać?
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji prywatnych wyjazdów kolarskich. Przejechaliśmy tysiące kilometrów po asfaltach i bezdrożach Europy, a w szczególności kontynentalnych Włoch, Hiszpanii i Portugalii oraz ich terytoriów zamorskich – Kanarów i Azorów – czy też śródziemnomorskich wysp – Majorki, Sycylii i Sardynii.
Doskonale znamy obyczaje panujące w miejscach, w które Was zabierzemy. Zarówno lokalna kultura, jak również tradycyjna kuchnia nie są nam obce.
Posiadamy wiele sprawdzonych kontaktów w hotelach, restauracjach i wypożyczalniach rowerów.
Jesteśmy pewni, że nasze zaangażowanie i sprawna organizacja spowodują, że na naszych obozach poczujecie się bezpiecznie i komfortowo.


Unikalny program obozów
- poranne rozruchy i stretching po treningach
- wykłady o tematyce dietetycznej wraz z analizą składu ciała i jej interpretacją
- szkolenia techniki jazdy z wideoanalizą
- treningi pod okiem doświadczonych trenerów i zawodników
- podział na grupy według stopnia wytrenowania
- profesjonalne sesje zdjęciowe
już dziś zarezerwuj
02
Aktualne obozy kolarskie
Sprawdź aktualną ofertę obozów, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zapraszamy Cię na obóz kolarski Karkonosze Camp! Po raz kolejny wyruszamy do miejsca, które można swobodnie nazwać kolebką krajowego kolarstwa. Okolice niezwykłe i malownicze, wprost idealne do uprawiania tego sportu.

Zapraszamy Cię na kolejny obóz dla początkujących „Szosa dla Zielonych” w Górach Świętokrzyskich! Te niewysokie góry kryją w sobie naprawdę wiele niespodzianek i są idealnym miejscem na rozpoczęcie górskiej przygody z rowerem szosowym.
Zakończone obozy kolarskie
Już od kilku lat zabieramy kolarzy i kolarki w wyjątkowe miejsca. Zobacz gdzie już byliśmy.

Obóz szosowy dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych kolarek i kolarzy. W planie mamy jazdę po przepięknych trasach przygotowanych przez lokalnego przewodnika, szkolenia techniki jazdy, warsztaty z obsługi roweru i planowania tras kolarskich.

Obóz szosowy dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych kolarek i kolarzy. W planie mamy jazdę po przepięknych trasach przygotowanych przez lokalnego przewodnika, szkolenia techniki jazdy, warsztaty z obsługi roweru i planowania tras kolarskich.

Obóz gravelowy dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych kolarek i kolarzy. W planie mamy masę jazdy po cypryjskich szutrach, szkolenie z techniki jazdy na gravelu, wypad do lokalnej tawerny i rozkręcanie nogi przed sezonem.

Zapraszamy Cię na obóz kolarski Karkonosze Camp! Karkonosze można swobodnie nazwać kolebką krajowego kolarstwa. Miejsce niezwykłe i malownicze, wprost idealne do uprawiania tego sportu.

Obóz kolarski dla średnio-zaawansowanych i zaawansowanych kolarek i kolarzy. W programie szkolenie zjazdowe z wideoanalizą, wykłady i pogadanki z zakresu dietetyki i treningu kolarskiego, trening siłowy i wiele innych atrakcji.

Obóz triathlonowy ukierunkowany pod kolarstwo, z elementami pływackimi open water i biegowymi. W programie szkolenie zjazdowe z wideoanalizą, wykład dietetyczny, sesja jogi, warsztaty z obsługi roweru i wiele innych atrakcji.
ZESPÓŁ Z PASJĄ
03
Nasza kadra

Ola Korulczyk
Życiowa optymistka, zapalona triathlonistka, żona i mama dwójki urwisów.
Od dziecka związana ze sportem, Jako młoda dziewczyna trenowała wyczynowo pływanie, potem windsurfing, w którym jako nastolatka zdobyła Mistrzostwo Polski.
Na studiach zakochała się w bieganiu, a później w triathlonie, który do dziś jest jej ogromną pasją i sposobem na życie. Polka, ale wychowana na Cyprze, gdzie do dziś najczęściej szlifuje swoją triathlonową formę.
Na co dzień jest dietetyczką sportową. Prowadzi też bloga www.biegajacabiomama.pl, miejsce pełne pasji do sportu i rodzinnej atmosfery. Opisuje tam jak łączy sport z byciem mamą, a wszystko to przeplecione jest zdrowym jedzeniem, podróżami i aktywnym trybem życia.
MÓWIĄ O NAS
04
Byli z nami
Tak wyjazdy na obozy treningowe opisują ich uczestnicy.
FAQ
05
Najczęściej zadawane pytania
Na naszych obozach mile widziani są kolarze i kolarki na każdym poziomie zaawansowania. Staramy się profilować wyjazdy tak, żeby były skierowane do konkretnej grupy zaawansowania.
I tak wyróżniamy 3 poziomy trudności obozów.
Dla zielonych, który można podzielić na kolejne 3 poziomy:
Początkujący 1 – jestem osobą zupełnie początkującą. Dopiero kupiłem/kupiłam rower szosowy, mam za sobą pierwsze kilometry. Wcześniej na rowerze jeździłem/jeździłam okazyjnie. W ubiegłym sezonie przejechałem/przejechałam na rowerze do 1000 km, mój najdłuższy dystans to 50 km na płaskim terenie.
Początkujący 2 – jeżdżę na rowerze szosowym od pewnego czasu, wiem co to znaczy lub już mam za sobą jazdę w grupie oraz po zmianach, ale nie czuję się w tym pewnie. W ubiegłym sezonie przejechałem/przejechałam na rowerze ok 2000 km, mój najdłuższy dystans to 80 km na płaskim terenie.
Początkujący 3 – jeżdzę na rowerze od kilku lat, na szosowym od 1-2 sezonów. Głównie jeżdżę solo, zdarza mi się jeździć w grupie i po zmianach, ale chętnie doszlifuję te umiejętności. Jeździłem/jeździłam już w górach i nieźle mi to szło. W ubiegłym sezonie przejechałem/przejechałam na rowerze ok 4000 km, mój najdłuższy dystans to ponad 100 km na płaskim terenie. Udało mi się też osiągnąć ok 1000 m przewyższenia w górach.
Dla średniozaawansowanych, który można podzielić na kolejne 2 poziomy:
Średniozaawansowany 1 – jeżdżę na rowerze od kilku lat, na szosowym od 1-2 sezonów. Głównie jeżdżę solo, zdarza mi się jeździć w grupie i po zmianach, ale chętnie doszlifuję te umiejętności. Jeździłem/jeździłam już w górach i nieźle mi to szło. W ubiegłym sezonie przejechałem/przejechałam na rowerze ok 4000 km, mój najdłuższy dystans to ponad 100 km na płaskim terenie. Udało mi się też osiągnąć ok 1000 m przewyższenia w górach.
Średniozaawansowany 2 – jeżdżę na rowerze od kilku lat, szosowym o 2-3 sezonów. Jeżdżę w grupie na ustawkach, zdarzyło mi się też kilka startów w zawodach. Jeździłem/jeździłam już kilkakrotnie w górach, czuję się tam pewnie. W ubiegłym sezonie przejechałem/przejechałam na rowerze ok 8000 km, mój najdłuższy dystans to ponad 150 km po płaskim i 100 km z przewyższeniem ponad 2000 m w górach.
Dla PRO, który można opisać poniższymi słowami:
Jeżdżę na rowerze od wielu lat, na szosowym również. Mam duże oświadczenie w jeździe w grupie, regularnie startuje w zawodach. Jeżdżę często w górach, nie mam z tym najmniejszego problemu. W ubiegłym sezonie przejechałem/przejechałam na rowerze ponad 10000 km, na płaskim robię dystanse ponad 200 km, w górach przewyższenie rzędu 3000 m nie jest problemem.
Informacje o planowanych dystansach, przewyższeniach oraz dodatkowych wykładach i szkoleniach znajdziecie zawsze w ofercie danego obozu.
Tak, na naszych obozach są tworzone różne grupy zaawansowania, aby każdy uczestnik czuł się swobodnie.
Średnio w każdej grupie rowerowej jest około 4-5 uczestników. W takiej grupie jest co najmniej jeden opiekun, który prowadzi szkolenie.
Tak, możesz wypożyczyć za naszym pośrednictwem wysokiej jakości rower na czas obozu.
Wypożyczenie roweru jest wygodnym rozwiązaniem, dzięki któremu można gotowy do jazdy rower odebrać bezpośrednio w hotelu lub lokalnej wypożyczalni.
Jeśli zdecydujesz się na to rozwiązanie, rower nie będzie standardowo wyposażony w pedały, w związku z czym rekomendujemy zabranie własnych pedałów. Koniecznie zabierz własny kask rowerowy. Jeśli chcesz, możesz także zabrać własne siodełko.
Część naszych klientów z różnych względów decyduje się na takie rozwiązanie.
W tej sytuacji wyliczymy ofertę indywidualnie i dostosujemy ją do Twoich możliwości czasowych. Możemy też zapewnić lub pomóc zorganizować transfer lotniskowy w innym terminie.
Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami.